Najmodniejsze płytki łazienkowe, stylizowane na czarny marmur

Najmodniejsze płytki łazienkowe, stylizowane na czarny marmur

Czarny marmur od stuleci uchodzi za materiał niezwykle szlachetny, wykorzystywany przede wszystkim na terenie pałaców. Jego szykowna forma oraz niepowtarzalna estetyka sprawiają jednocześnie, że coraz więcej osób, kupujących nowy dom, marzy o łazience, wyposażonej właśnie w marmurowe elementy. I chociaż cena prawdziwego, czarnego marmuru wykracza ponad możliwości finansowego przeciętnego Kowalskiego, nie oznacza to, że możemy zapomnieć o stylowym zaprojektowaniu naszej łazienki. Na rynku dostępne są bowiem wysokiej klasy rozwiązania imitujące marmur, jak chociażby niezwykle modna seria płytek Brainstorm, opracowana przez renomowaną firmę Tubądzin. W niniejszym artykule opowiemy, dlaczego nie warto zrażać się koncepcją zakupu marmurowej imitacji.

Estetyka płytek Brainstorm

Główną inspiracją dla płytek z tej kolekcji jest tradycyjny teatr cieni. Nie da się bowiem ukryć, że efektowna gra świateł potrafi stworzyć niepowtarzalny klimat, bez względu na warunki. Dotyczy to w szczególności łazienek, odznaczających się nierzadko sterylną atmosferą. Na uwagę zasługuje również fakt, że dla wielu osób, pomieszczenie to jest również miejscem relaksu, pozwalającym na wylegiwanie się w wannie. Stworzenie odpowiednich warunków stało się więc jednym z celów, przyświecających stworzeniu płytek Brainstorm. Marmurowe powierzchnie zostały tu zatem wzbogacone o szykowne mozaiki, odznaczające się połyskliwością, metalicznym wykończeniem oraz kamiennymi motywami. Cecha ta sprawia, że seria ta wyróżnia się na tle pozostałych płytek łazienkowych, imitujących marmurową estetykę.

Funkcjonalność płytek Brainstorm

Oczywiście, wspaniała, oryginalna estetyka to nie jedyny atut płytek Brainstorm. Elementy aranżacyjne z tej serii odznaczają się bowiem dużą odpornością na działanie wilgoci. Są one jednocześnie bardzo proste w czyszczeniu, co zapobiega szpecącym zaciekom oraz mydlanym osadom. Duża wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne sprawia, że płytki nie ulegną pęknięciu wskutek obciążenia, zaś ich antypoślizgowa powierzchnia zwiększa bezpieczeństwo domowników. Warto jest więc przyjrzeć się ofertom specjalistycznych sklepów i przekonać się, dlaczego to właśnie kolekcja Brainstorm uchodzi obecnie za jedną z najmodniejszych w Polsce.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.