W jakich wnętrzach najlepiej sprawdzą się płytki, imitujące czarny marmur?

W jakich wnętrzach najlepiej sprawdzą się płytki, imitujące czarny marmur?

Płytki marmuropodobne to jedno z najmodniejszych rozwiązań, obecnych na polskim rynku. Łączy ono bowiem w sobie niesamowitą, szlachetną estetykę czarnego marmuru oraz przystępność cen, na którą pozwolić może sobie każdy z nas. To właśnie z tego powodu, płytki Tubądzin Brainstorm i tym podobne produkty uchodzą obecnie za jedne z najchętniej kupowanych w naszym kraju. Należy jednak pamiętać, że czarne akcenty w dalszym ciągu uchodzą za dość odważne rozwiązanie, wymagające od nas dokładnego zastanowienia się nad jego prawidłową implementacją. W przeciwnym razie, możemy osiągnąć efekt odwrotny do zamierzonego, wprowadzając do domowej aranżacji krzykliwy wizualnie element, który zaburzy całą estetykę. Z tego też powodu, w niniejszym artykule wyjaśnimy, gdzie najlepiej zaprezentują się płytki, stylizowane na czarny marmur.

Implementacja płytek Tubądzin Brainstorm i innych marmuropodobnych kolekcji

Wybierając płytki w kolorze czarnego marmuru, nie zapominajmy, że elementy te nierzadko stanowią punkt centralny danego miejsca, odgrywając pierwszorzędną rolę w jego ogólnym wystroju. Z tego też powodu, zamiast zwykłych powierzchni o jednolitym kolorze, postawmy na rozwiązania, które ożywią wnętrze. Przykładem są tu chociażby płytki Tubądzin Brainstorm, odznaczające się stylowym połączeniem czerni oraz mozaik, stawiających na metaliczny połysk oraz kamienne wzornictwo. Tego typu elementy wspaniale zaprezentują się szczególnie w łazienkach, a także kuchniach. W tym drugim przypadku, warto jest też dodać do nich drewniane meble. Jak zauważają bowiem liczni eksperci, połączenie marmurowej kolorystyki z drewnem, niekoniecznie prawdziwym, uchodzi obecnie za jedną z najmodniejszych kompozycji ostatnich lat.

Płytki Tubądzin Brainstorm w przestrzeniach życiowych

Wiemy już, jak można wprowadzić płytki Tubądzin Brainstorm do naszych kuchni i łazienek. Elementy tego typu znajdą też oczywiście zastosowanie w naszych sypialniach lub salonach. Ciemny marmur możemy tu połączyć z przyjemniejszymi barwami pokroju zieleni lub błękitu, w celu uzyskania naprawdę nowoczesnego charakteru pomieszczenia. Także i tutaj idealnie sprawdzą się również drewniane meble. Pamiętajmy przy tym, że nie trzeba tu przesadzać z ilością takich akcentów – im jest ich więcej, tym bardziej przytłumiona staje się marmurowa estetyka.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.