Stylowe kompozycje aranżacyjne, stawiające na czarny marmur

Stylowe kompozycje aranżacyjne, stawiające na czarny marmur

Przeszukując oferty specjalistycznych sklepów, z pewnością nieraz zetkniemy się z pojęciem płytek marmuropodobnych. Mowa tu o elementach, których kolorystyka nawiązuje do prezencji czarnego marmuru. Imitacje tego typu są przy tym niezwykle wierne wizualnie, czego znakomitym przykładem jest uznana, polska kolekcja Tubądzin Brainstorm. Do tego dochodzą przystępne ceny takich płytek, pozwalające na nadanie naszym czterem kątom zupełnie nowego charakteru, bez konieczności płacenia za nie małej fortuny. Warto przy tym pamiętać, że estetykę czarnego marmuru możemy dodatkowo uatrakcyjnić, łącząc go z konkretnymi akcentami. W niniejszym artykule przybliżymy temat tego typu kombinacji.

Czym uzupełnimy płytki Tubądzin Brainstorm?

Pamiętajmy, że ze względu na swój ciemny kolor, płytki Tubądzin Brainstorm oraz inne kolekcje, nawiązujące do ciemnego marmuru, najzwyczajniej w świecie nie sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach. Z tego też powodu, sięgać po nie powinny wyłącznie osoby, posiadające domy o przestrzennych wnętrzach. Czarny marmur prezentuje się znakomicie szczególnie we wnętrzach industrialnych, dzięki obecności szarych, betonowych akcentów. Równie stylowe jest tu też zestawienie płytek z armaturą złotą, co pozwoli nam na uzyskanie prawdziwie szlachetnej estetyki. Nie zapominajmy również o możliwości ocieplenia marmurowej kolorystyki drewnianą podłogą lub meblami, tworząc tym samym niezwykle przytulną atmosferę pomieszczeń.

Czarne płytki Tubądzin Brainstorm a kontrastujące akcenty

Połączenie czerni i bieli stanowi jeden z najpopularniejszych kontrastów, cieszących się ogromnym uznaniem od wielu lat. Trudno jest się temu zresztą dziwić – wystarczy otoczyć płytki podłogowe Tubądzin Brainstorm płytkami białymi, aby zauważyć niesamowitą estetykę tego rozwiązania. Czarne, marmurowe podłogi możemy również podkreślić białymi meblami. A jeśli preferujemy rozwiązania bardziej nowoczesne i designerskie, warto jest przyjrzeć się płytkom z czarno-białymi, geometrycznymi wzorami. Opcja ta znakomicie sprawdzi się zarówno w łazience, jak i salonie, szczególnie, jeśli obok płytek z wzorami umieścimy również płytki w jednym z kontrastujących ze sobą kolorów.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.