Co sprawia, że płytki marki Ceramika Końskie są tak popularne w naszym kraju?

Co sprawia, że płytki marki Ceramika Końskie są tak popularne w naszym kraju?

Próżno jest szukać na polskim rynku ceramicznym producenta równie legendarnego, co Ceramika Końskie. Kolekcje tej uznanej marki cieszą się ogromnym uznaniem już od drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych, łącząc w sobie włoski kunszt oraz polską determinację w osiągnięciu zamierzonego celu. W efekcie, w ofercie tego producenta znajdziemy dziesiątki zróżnicowanych kolekcji płytek, dedykowanych domom i mieszkaniom o różnym wystroju oraz metrażu. Znajdziemy tu więc stylowe akcenty dla aranżacji klasycznych, skandynawskich tudzież rustykalnych, a także nietuzinkowe propozycje dla miłośników wnętrz nowoczesnych, designerskich i industrialnych. Opcji jest tu naprawdę sporo, dlatego też w niniejszym artykule opowiemy o przykładowych kolekcjach, na jakie możemy natknąć się podczas przeglądania sklepowych ofert.

Kolekcje Ceramika Końskie dla bardziej stonowanych wnętrz

Przeszukując kolekcje Ceramika Końskie, warto jest zapoznać się bliżej ze szlachetną serią Ashford. Znajdziemy w niej najwyższej klasy płytki drewnopodobne, w kolorach pokroju miodowego, orzechowego lub kremowego. Przyjemna w dotyku, trwała powierzchnia czyni je wspaniałym wyborem do salonu lub pokoju dziecięcego. A jeśli poszukujemy czegoś bardziej egzotycznego, w tym także do naszej łazienki, seria Savona z pewnością zaintryguje nas bambusowymi płytkami oraz szykownymi, białymi mozaikami. Elementy obu serii wspaniale podkreślą również odważniejsze aranżacje, bazujące na imitacji czarnego marmuru – akcenty drewniane ocieplają bowiem wizualnie tego typu płytki.

Kolekcje Ceramika Końskie dla nowoczesnych pomieszczeń

Miłośnicy designerskich rozwiązań z pewnością powinni przyjrzeć się tu stylowej serii Pigalle. Na szczególną uwagę zasługują tu płytki Wave Inserto, łączące w sobie białą kolorystykę oraz czarne, faliste linie. Pośród kolekcji Ceramika Końskie znajdziemy również serię Cordoba, opierającą się na stylowych kompozycjach kolorystycznych, na styl malarstwa współczesnego. A jeśli cenimy sobie miejskie widoki, warto zapoznać się z kolekcją Amsterdam, oferującą stylowe płytki z czarno-białymi zdjęciami zabytkowych dzielnic stolicy Holandii.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.